English

קורס צילום

  • תמיד חלמתם לצלם בצורה מקצועית?
  • מחפשים קורס צילום יסודי, איכותי ומרגש?
  • מעוניינים לעבור חוויה מרגשת של פעם בחיים?
טל ישראל מזמין אתכם להכניס אל השגרה שלכם הפסקות מבורכות של לימודי צילום. בתשוקה שלכם לצילום תוכלו להוציא לאור את אופיה המיוחד של דמות אנושית, לגלות אווירה של מקום מיוחד ולחשוף את החיוניות העצומה שבטבע מסביבנו. קורס צילום ישפר את היכולות הטכניות והאומנותיות שלכם ויאפשר לכם לפתח סגנון צילום אישי!

הוציאו את המצלמה מהארון! כנסו לחוויה מלהיבה וממכרת והצטרפו לכל אלו שהחוויה הזו מרגשת גם אותם. גלו את הייחודיות שלכם, את זוית הראיה החד-פעמית שלכם, את כל אותם דברים שרק אתם רואים.


קורסי צילום מדהימים לכל הרמות -

טל ישראל, מותיקי מדריכי הצילום בארץ, מעביר קורסי צילום למתחילים ומתקדמים, סדנאות של בתי ספר לצילום מהשורה הראשונה, מרצה בכיר במדרשה לצילום, בית ספר לצילום של מסע אחר, בית ספר לצילום - קמרה אובסקורה ועוד. טל צועד יד ביד עם אלפי הסטודנטים שלו להגשמת חלומם לצלם. חלקם הופכים להיות צלמים מקצועיים, לאחר שהחליטו ללמוד במכללות בהן לימודי צילום רב-שנתיים.

טל ישראל למד 4 שנים צילום מקצועי, ומלמד צילום כבר יותר מ-15 שנה. במקביל, טל הינו צלם מקצועי פעיל במגוון תחומי צילום.


קורס צילום - טל ישראל
זריחה שצולמה במסגרת סדנת צילום שטח בים המלח ועין גדי


ריכזנו עבורכם את מגוון הקורסים שמציע טל לאורך השנה -

קורס צילום למתחילים

אתה צריך להתחיל איפשהו. למה לא להתחיל עם קורס הצילום הטוב ביותר? הוציאו את הציוד שלכם מהקופסא והצטרפו אל הקורס של טל. כישורי ההדרכה של טל יוצאי דופן באיכותם, וכוללים טונות של סבלנות. טל זוכר שגם הוא, היה פעם מתחיל.
>>לחץ כאן למידע נוסףאביב בכביש.
עכשיו בכביש 6 ואיפה לא.

צילום סלולרי. 


קורס צילום למתקדמים

ב-"אין כמוך מעיין שופע של יצירתיות", קורס למתקדמים - תעברו  מ ה פ כ ה ! לא פחות.
>>לחץ כאן למידע נוסף


קורס צילום מאקרו


"קטונתי"- סדנת צילום מאקרו גדולה. בין קורסי הצילום היחודיים של טל ישראל הן כצלם מאקרו רגיש בצורה יוצאת דופן והן כקורס דגל של בתי ספר לצילום שיצגו אותו. קורס צילום מאקרו התקיים בעבר גם בבית ספר לצילום של מסע אחר - קמרה אובסקורה.

>>לחץ כאן למידע נוסף


קורס צילום מאקרו


סדנאות צילום בשטח

שטח, שטח, ושוב שטח! במקביל ללימודי הצילום שלו, הדריך טל שנים רבות בחוגי-סיור של החברה להגנת הטבע. סיורי השטח מצטיינים בהכרות עמוקה ואינטימית עם נושאי הצילום: נופים, בעלי-חיים, שווקים ואנשים. לרוב אלו האיזורים בהם טל מצלם בעצמו במשך שנים. הסיורים מתמקדים בצילום, אין מסעות מפרכים לכיבוש היעד! המוטיבציה שמורה כולה למאמץ הצילומי. בבית ספר לצילום של מסע אחר, סדנאות השטח של טל מקבלים את המשובים הגבוהים ביותר.
>>למידע אודות סדנאות הצילום הקרובות - לחץ כאן


קורס פוטושופ לצלמים

ב"נדמה לך שאפשר בלי", קורס הפוטושופ לצלמים של טל ישראל - תכירו את חדר החושך הדיגיטלי בדגש מדויק: צילום. נלמד רק מה שיביא אתכם לשליטה וכיוונון ביצירה הסופית שלכם. הפוטושופ היא תוכנה עצומה, נלמד להבין את הראש שלה. לימודי צילום רציניים חייבים לכלול גם עיבוד תמונה.הכירו את טל ישראל - כתבה בטלוויזיה עם ינון מגל - ערוץ 10
מחפש קורס צילום קרוב לבית? עכשיו זה אפשרי!


קורס בירושלים

כדי ללמוד לצלם צריך להתחיל איפשהו. גרים או לומדים בירושלים? בואו להתחיל עם קורס מדהים בירושלים, הטוב ביותר שתמצאו. הוציאו את ציוד הצילום שלכם מהקופסא והצטרפו לקורס הצילום של טל ישראל. כישורי ההדרכה של טל הינם יוצאי דופן באיכותם וכוללים המון סבלנות ואהבת צילום.
לחץ כאן למידע נוסף


קורס בתל אביב

כל צלם מקצועי התחיל איפשהו. גרים באזור תל אביב? למה לא להתחיל עם קורס הצילום הטוב ביותר שתמצאו בעיר? הנכם מוזמנים מאד להגיע ולהירשם לקורס הצילום של טל ישראל, צלם ותיק עם כישורי הדרכה יוצאי דופן. קורס הצילום כולל בין השאר ימי צילום בטבע, מחוץ לנוף האורבני של תל אביב.
לחץ כאן למידע נוסף


קורס בבאר שבע

במיוחד עבור תושבי באר שבע והדרום, טל מדריך שנים רבות קורס צילום בבאר שבע, הקורס הטוב ביותר שתמצאו באזור הדרום. זה הזמן להוציא את ציוד הצילום שלכם מן הקופסא, ולהירשם לקורס הצילום של טל ישראל. טל הינו צלם ותיק עם ידע רחב, ניסיון והרבה סובלנות בהדרכת צלמים חדשים.
לחץ כאן למידע נוסף


קורס ברחובות

פיתרון נהדר עבור תושבי רחובות, ראשון לציון ונס ציונה – קורס צילום ברחובות, הקורס הטוב ביותר שתמצאו! זה הזמן להוציא את ציוד הצילום מן הקופסא ולהגיע לקורס מקצועי, שייתן לכם אינספור כלים מקצועיים להפקת תמונות מרהיבות. טל ישראל הינו צלם ותיק עם ניסיון אדיר בהדרכת אלפי סטודנטים לצילום.
לחץ כאן למידע נוסף


לתאריכים, מחיר, התייעצות והצטרפות - מלא את הפרטים כאן

--- או צור עמנו קשר ישירות ---
052-40-30-101    tal.israel.images@gmail.com 


אודות  |   גלריה | סדנאות צילום  |   הקיר שלך  |   קורס צילום  |   הסיפור שמאחורי  |   המלצות  |   צור קשר
 ©2012 כל הזכויות על התמונות והחומרים באתר שמורות לטל ישראל. שימוש ללא אישור הוא בניגוד מוחלט לחוק.


   עיצוב אתרים סטודיו קרמל |  קידום אתרים בגוגל SEO Leader | בניית אתרים ITdesigns